O firmě

Svým poctivým přístupem ke každému zákazníkovi v kombinaci s rychlým a kvalitním servisem si firma udržuje dobré postavení a stálou klientelu na našem i zahraničním trhu. Více než polovina produkce míří k zahraničním zákazníkům. Celý proces od objednávky, přes konstrukci, výrobu až po oživení stroje probíhá výhradně v naší firmě. Ručíme tedy vlastním know-how a více než 20-letou praxí v oboru.
Společnost UNIKO Stroje, s.r.o. ukončuje svoji činnost a značka UNIKO přechází ke společnosti Fillmatech, spol. s r.o. člena skupiny Albertina Group.
V květnu roku 2005 firma získala premiérově certifikát ISO 9001.
V roce 1999 byla postavena nová přilehlá budova technické přípravy výroby, dodnes využívaná jako administrativní budova.
V průběhu roku 1997 se firma přestěhovala na současnou adresu. Specializací byly již výrobní stroje na plnění a uzavírání obalů a došlo k rozšíření firmy o vlastní výrobní kapacity.
V roce 1995 ukončilo činnost UNIKO sdružení a došlo k transformaci na společnost UNIKO stroje s.r.o.
Firma byla založena dne 11.2.1992 bývalými spolupracovníky konstrukce jednoúčelových strojů jako sdružení. Programem byl vývoj speciálních strojů a zpracování technické dokumentace jednoúčelových strojů pro externí firmy. Mezi zákazníky patřily např.: ZVU Hradec Králové, FAB Rychnov n.Kn., Škoda Mladá Boleslav …
O firmě