O firmě

Uvědomujeme si jako firma zodpovědnost i v oblasti sociální a proto jsme dlouholetým podporovatelem Mateřské školy, základní školy a střední školy Daneta, s.r.o., Hradec Králové (http://daneta.cz)
Svým poctivým přístupem ke každému zákazníkovi v kombinaci s rychlým a kvalitním servisem si firma udržuje dobré postavení a stálou klientelu na našem i zahraničním trhu. Více než polovina produkce míří k zahraničním zákazníkům. Celý proces od objednávky, přes konstrukci, výrobu až po oživení stroje probíhá výhradně v naší firmě. Ručíme tedy vlastním know-how a více než 20-letou praxí v oboru.
V květnu roku 2005 firma získala premiérově certifikát ISO 9001.
V roce 1999 byla postavena nová přilehlá budova technické přípravy výroby, dodnes využívaná jako administrativní budova.
V průběhu roku 1997 se firma přestěhovala na současnou adresu. Specializací byly již výrobní stroje na plnění a uzavírání obalů a došlo k rozšíření firmy o vlastní výrobní kapacity.
V roce 1995 ukončilo činnost UNIKO sdružení a došlo k transformaci na společnost UNIKO stroje s.r.o.
Firma byla založena dne 11.2.1992 bývalými spolupracovníky konstrukce jednoúčelových strojů jako sdružení. Programem byl vývoj speciálních strojů a zpracování technické dokumentace jednoúčelových strojů pro externí firmy. Mezi zákazníky patřily např.: ZVU Hradec Králové, FAB Rychnov n.Kn., Škoda Mladá Boleslav …
O firmě